Gemini Kangeroes

Organisatie

Bestuur

Voorzitter: Vacature
voorzitter@gemini-kangeroes.nl

Secretaris: Vacature
secretaris@gemini-kangeroes.nl

Penningmeester: John Kalmeijer
penningmeester@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter Technische Commissie: Ilona Stoeltie
voorzitter@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter Activiteitencommissie: Vacature
jeugdactiviteiten@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter PR & Sponsoring: Sjoerd Roosjen
sponsoring@gemini-kangeroes.nl

Bestuurleden: Robert Blankestijn, Angelique van der Geest, Daan Meijs en Ralph Mol
bestuur@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter
Vacature

Penningmeester
John Kalmeijer

Secretaris
Vacature

Bestuurslid
Ralph Mol

Bestuurslid
Robert Blankestijn

Bestuurslid
Angelique van der Geest

Bestuurslid
Daan Meijs

Voorzitter
PR & Sponsoring

Sjoerd Roosjen

Wedstrijd- & Arbitragezaken

Wedstrijdsecretaresse: Ingrid Kalmeijer & John Kalmeijer
wedstrijdsecretariaat@gemini-kangeroes.nl

Minicoördinator: Ilona Stoeltie
tcminiteams@gemini-kangeroes.nl

Scheidsrechterscoördinator: Vincent Weijand
srcoordinator@gemini-kangeroes.nl

Wedstrijdsecretaris
Ingrid Kalmeijer

Wedstrijdsecretaris
John Kalmeijer

Minicoördinator
Ilona Stoeltie

Technische Commissie

A/B/C-jeugd en CMV
Ilona Stoeltie

DS1 en Recr. ma-do
Robin Kalmeijer

HS1, HS2 & Recr. vr
Yannick van Puffelen

Werkgroep GeminiActief

Jeroen Dijksman, Lizeth Haveman, Daan Meijs, Tjeerd Roosjen, Jeroen Weekenborg, Vincent Weijand, Manon Zaat & Laura van Zuijlen
werkgroep@gemini-kangeroes.nl

Jeroen Dijksman

Lizeth Haveman

Daan Meijs

Tjeerd Roosjen

Jeroen Weekenborg

Vincent Weijand

Manon Zaat

Laura van Zuijlen

Jeugdactiviteitencommissie

Angelique vand der Geest, Manon Zaat & ouders van jeugdspelers
activiteiten@gemini-kangeroes.nl

Kampcommissie

Leon van Nielen, Douwe Schelvis, Ruben Schouten, Ilona Stoeltie & Stijn Willemsen
jeugdkamp@gemini-kangeroes.nl

Leon van Nielen

Douwe Schelvis

Ruben Schouten

Stijn Willemsen

Overige kaderleden

Kascommissie: Berend Brasjen en Iepe Roosjen

Vertrouwenspersoon: Karen Schinck
vertrouwenspersoon@gemini-kangeroes.nl

Materiaalbeheerder: John Kalmeijer
materiaal@gemini-kangeroes.nl

Coördinator beachvolleybal: Ilona Stoeltie
beach@gemini-kangeroes.nl

Redactie Clubblad: John Kalmeijer
redactie@gemini-kangeroes.nl

Webmaster: Lizeth Haveman
webmaster@gemini-kangeroes.nl

Kascommissielid
Berend Brasjen

Kascommissielid
Iepe Roosjen

Vertrouwenspersoon
Karen Schinck

Ledenadministratie
John Kalmeijer

Materiaalbeheerder
John Kalmeijer

Redactie Clubblad
John Kalmeijer

Webmaster
Lizeth Haveman