Gemini Kangeroes

Organisatie

Bestuur

Voorzitter: Vacature
voorzitter@gemini-kangeroes.nl

Penningmeester: John Kalmeijer
penningmeester@gemini-kangeroes.nl

Secretaris: Vacature
secretaris@gemini-kangeroes.nl

Bestuurlid: Ralph Mol
bestuur@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter Technische Commissie: Ilona Stoeltie
voorzitter@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter Activiteitencommissie: Vacature
jeugdactiviteiten@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter PR & Sponsoring: Vacature
sponsoring@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter
Vacature

Penningmeester
John Kalmeijer

Secretaris
Vacature

Bestuurslid
Ralph Mol

Wedstrijd- & Arbitragezaken

Wedstrijdsecretaresse: Ingrid Kalmeijer & John Kalmeijer
wedstrijdsecretariaat@gemini-kangeroes.nl

Minicoördinator: Ilona Stoeltie
tcminiteams@gemini-kangeroes.nl

Scheidsrechterscoördinator: Vincent Weijand
srcoordinator@gemini-kangeroes.nl

Wedstrijdsecretaris
Ingrid Kalmeijer

Wedstrijdsecretaris
John Kalmeijer

Minicoördinator
Ilona Stoeltie

Technische Commissie

A/B/C-jeugd & MCV: Ilona Stoeltie & Yannick van Puffelen
tcminiteams@gemini-kangeroes.nl
tcjeugdteams@gemini-kangeroes.nl

DS1 & Recreanten ma-do: Robin Kalmeijer
tcseniorenteams@gemini-kangeroes.nl
tcrecreantenteams@gemini-kangeroes.nl

A/B/C-jeugd en CMV
Ilona Stoeltie

DS1 en Recr. ma-do
Robin Kalmeijer

N.t.b.
Yannick van Puffelen

Werkgroep GeminiActief

Jeroen Dijksman, Lizeth Haveman, Daan Meijs, Tjeerd Roosjen, Jeroen Weekenborg, Vincent Weijand, Manon Zaat & Laura van Zuijlen
werkgroep@gemini-kangeroes.nl

Jeroen Dijksman

Lizeth Haveman

Daan Meijs

Tjeerd Roosjen

Jeroen Weekenborg

Vincent Weijand

Manon Zaat

Laura van Zuijlen

Jeugdactiviteitencommissie

Angelique vand der Geest & Manon Zaat
activiteiten@gemini-kangeroes.nl

Kampcommissie

Leon van Nielen, Douwe Schelvis, Ruben Schouten, Ilona Stoeltie & Stijn Willemsen
jeugdkamp@gemini-kangeroes.nl

Leon van Nielen

Douwe Schelvis

Ruben Schouten

Stijn Willemsen

Overige kaderleden

Vertrouwenspersoon: Karen Schinck
vertrouwenspersoon@gemini-kangeroes.nl

Materiaalbeheerder: John Kalmeijer
materiaal@gemini-kangeroes.nl

Coördinator beachvolleybal: Ilona Stoeltie
beach@gemini-kangeroes.nl

Redactie Clubblad: John Kalmeijer
redactie@gemini-kangeroes.nl

Webmaster: Timo van Wieren & Lizeth Haveman
webmaster@gemini-kangeroes.nl

Vertrouwenspersoon
Karen Schinck

Ledenadministratie
John Kalmeijer

Materiaalbeheerder
John Kalmeijer

Redactie Clubblad
John Kalmeijer

Webmaster
Lizeth Haveman